Bramki do piłki nożnej, profesjonalne 7,32 x 2,44m aluminiowe mocowane w tulejach

zł0.00
Tax included

Profesjonalne bramki do piłki nożnej, pełnowymiarowe, zgodne ze standardami i przepisami FIFA. Bramki o wymiarach 7,32 x 2,44m.

Profesjonalne bramki do piłki nożnej, pełnowymiarowe, zgodne ze standardami i przepisami FIFA. Bramki o wymiarach 7,32 x 2,44m.

Mocowanie bramek zgodnie ze standardami w tulejach mocujących, osadzanych w gruncie. Bramki malowane są na biało, metodą proszkową. Główna rama bramki mocowana jest w narożu za pomocą specjalnego łącznika, który stabilizuje konstrukcję oraz umożliwia przewożenie bramek w dowolne miejsce w formie złożonej (łatwiejszej do transportu).

Dzięki wzmocnionemu profilowi bramek, użytkowanie ich jest wieloletnie, bez zmiany kształtu czy odbarwień lub gubienia elementów łącznych. Jest to zwarta konstrukcja przeznaczona na wszystkie boiska i stadiony każdej ligi, od klasy po ekstraklasę.

Zestaw nie obejmuje siatek. Bramki wg norm PN - EN (z certyfikatem producenta) i standardom FIFA przystosowane do siatek o głębokości 2m.

Zestaw bramek zawiera:

- parę bramek profesjonalnych,

- komplet tulei mocujących w nawierzchni,

- dekielki tulei (do zabezpieczenia otworów tulei podczas magazynowania bramek),

- komplet 2 odciągów do każdej bramki - pozwalają właściwe naciągnięcie siatki bramek. Słupki odciągów mocowane w tulejach w zestawie.

- komplet elementów złącznych, w tym śruby i kostki oraz uchwyty teflonowe do mocowania siatek w profilu.

- Komplet ram dolnych to stabilizacji siatki.

Całość zestawu pozwala na osadzenie bramki w tulejach i swobodne użytkowanie zgodne z przeznaczeniem.

Producent bramek firma MTB GROUP

PN-01

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password