Firma Sport Servis stara się o realizację zamówień tak szybko jak to jest możliwe. 

Z uwagi na specyfikę branży sportowej, która swój szczyt sezonu osiąga w miesiącach czerwiec - listopad, trudno jest czasem sprostać "szybkim realizacjom". Możemy zatem wybodrębnić teminy z uwagi na specyfikę samego już zamówienia i produktu:

1. Towar na magazynie - realizacja wg sposobu dostawy, przeważnie jest to kilka dni (zazywaczaj drobne artykułu, arytkuły gimnastyczne, bramki do piłki nożnej).

2. Towar nie standardowy - wymaga produkcji, zaprojketowania,  kilka dni - kilka tygodni (w zależności od czaso okresu w którym jest zamówienie i stopnia skomplikowania samego zamówienia) - konstrukcje koszy, siatkóka, piłkochwyty, bramki itd.

3. Usługa serwisowa czy montażowa - wymaga zaplanowania i wykonania niezbednych elementów, od kilku dni do kilku tygodni.

Z uwagi na to, że często zamówienia towarów czy usług wiążą się z zamówieniami publicznymi, dokładamy starań aby potwierdzony termin realizacji zamówienia był przemyślany i dotrzymany zgodnie z potwierdzeniem realizacji z naszej strony.

Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Nie wylogowuj mnie lub Zresetuj hasło