Firma Sport Servis, jako dystrybutor i producent wyposażenia sportowego, posiada w swojej ofercie możliwość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, dla dostarczonego wyposażenia, nie tylko przez naszą firmę ale również innych producentów.

Niezbędnym i bardzo ważnym jest to, aby dbać o wysoką jakość sprzętu, który najczęściej jest użytkowany przez uczniów, dzieci, młodzież, często bez nadzoru osób dorosłych, przeszkolonych. Wyposażenie sportowe, jak każde inne produkty, zużywają się, ich funkcjonalność spada, elementy ścieralne, łożyskowe, silniki elektryczne, siatki i inne ulegają zniszczeniu poprzez czas lub użytkowanie nie zgodne z przeznaczeniem. Z uwagi na ich przeznaczenie, bardzo ważnym jest aby pozostawało sprawne i bezpieczne.

Współpracujemy z czołowymi producentami z Polski za granicy, jak MTB GROUP, Sport Transfer, Polsport, 3D, Arti sport etc., które również produkują wyposażenie sportowe, najczęściej spotykane w halach sportowych czy na boiskach zewnętrznych. Pozwala to na sprawne zamówienie elementów zapasowych i niezbędnych części w przyjaznych warunkach handlowych dla klienta.

Serwis pogwarancyjny oferowany jest w realizacji przez specjalistyczne ekipy montażowe, które po dokonaniu oględzin (jeżeli jest to konieczne) dokonują naprawy wadliwego sprzętu ze ścisłym określeniem warunków współpracy, terminu i czaso okresu prac.

Nasza firma oczywiście tutaj poświadcza pracę stosownym dokumentem, poświadczającym, że serwis wyposażenia został wykonany zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i zgodności z normami prawnymi.

Zachęcamy do przesyłania zapytań w sprawie napraw wyposażenia, wraz z niezbędną dokumentacji fotograficzną. Z naszej strony na pewno potwierdzimy co możemy zrobić, w przypadku serwisu pogwarancyjnego, wycenimy usługę. Po potwierdzeniu działań, prosimy o przesłanie stosowanego zlecenia, do pobrania poniżej.


                                                                                                     

Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Nie wylogowuj mnie lub Zresetuj hasło