„Ja celuję w słupki. Kiedy piłka przeleci po niewłaściwej stronie, nikt nie ma do mnie pretensji.

Kiedy wpadnie do bramki przy słupku, mówią, że jestem geniusz, a ja nie protestuję” – Kazimierz DeynaTe słowa opisują, czym są te słupki dla wielkich mistrzów sportu. Nie byłoby ich, gdyby nie te słupki, które spełniają wszelkie ich potrzeby w osiągnięciu sukcesu. Sport Servis, jako firma, dystrybutor i producent sportowy, z bogatym doświadczeniem w branży sportowej, dba o to aby takich autorów sukcesów było jak najwięcej, nie tylko na wielkich stadionach ale na każdym boisku, podwórku czy sali sportowej.

Zapraszamy do naszej bogatej oferty wyposażenia sportowego, zwłaszcza tutaj ofertę kierujemy do wszelkiego rodzaju instytucji sportowych, takich jak MOSiR-y, Urzędy Miasta, Gminy, opiekunów obiektów sportowych, szkół podstawowych, średnich, uczelni oraz klubów sportowych. Wspieramy wiedzą i doświadczeniem w wyborze nowego wyposażenia oraz serwisie sprzętu w posiadaniu.Co my właściwie robimy?

Wspieramy was w doborze wyposażenia sportowego. Jako dystrybutor prezentujemy najlepsze marki producentów polskich i światowych. Jako producent wyposażenia sportowego, pogłębiamy wiedzę i udoskonalamy branżę sportową o nowe i ciekawe produkty wyposażenia.Misja firmy

Wspieranie dzieci i młodzieży w aktywności fizycznej poprzez bogatą ofertę wyposażenia sportowego, bazując na własnej wiedzy i doświadczeniu a także troska o ustawiczną aktywność i propagowanie sportu wśród osób dorosłych.Zapraszamy do naszej oferty.

sportservis.pl

Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Nie wylogowuj mnie lub Zresetuj hasło