Szyna jezdna do zawieszania lin, drabin, kółek gimnastycznych o długości 6m

3 745,35 zł
Brutto

Szyna jezdna do zawieszania lin, drabin, kółek gimnastycznych o długości 6m, mocowana do dźwigarów dachowych

Ilość

Szyna jezdna do zawieszania lin, drabin, kółek gimnastycznych o długości 6m, mocowana do dźwigarów dachowych, konstrukcja szyny jezdnej do zawieszenia lin, drabin i kółek gimnastycznych składa się z szyny jezdnej wykonanej z rury kwadratowej 80x80 mm (belka nośna szyny), kształtownika półotwartego (szyna jezdna), wózków jezdnych wyposażonych w system rolek łożyskowanych, wsporników konstrukcji szyny do konstrukcji dachu (projektowanych indywidualnie do danego obiektu), linki ściągającej wózki jezdne.

W zależności od zamówienia w skład szyny mogą wchodzić, liny gimnastyczne jutowe, drabinki gimnastyczne jutowe, kółka gimnastyczne.

Obsługa szyny, rozkładanie: po zwolnieniu linki ściągającej na wsporniku (mocowanym do ściany) ciągniemy linę gimnastyczną zawieszoną na skrajnym wózku (posiadających system blokady), tak rozsuwamy cały zestaw, aż do momentu zaskoczenia blokady.

Składanie szyny: Składanie zestawu odbywa się za pomocą linki ściągającej. Należy ciągnąc za linkę złożyć cały zestaw, aż do momentu całkowitego oporu linki. Linkę ściągającą należy owinąć na wspornik linki.

Konstrukcja dedykowana jest do zawieszenia od 4 do 6 urządzeń, w zależności od ich rozstawu.

GT-04-16

Karta katalogowa

Skład
Stal
Wykończenie
Malowanie proszkowe
Jednostka miary
sztuka
Kolor
wg. palety RAL
Przeznaczenie
Do wewnątrz
Czas produkcji
do 3 tygodni
Cechy specjalne
na 4-6 urządzeń

Z tej kategorii polecamy również

Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Nie wylogowuj mnie lub Zresetuj hasło